Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

Vartojimo kreditas – kada verta jį rinktis?

Vartojimo kreditas – kada verta jį rinktis?

Įsivaizduokite situaciją: atlyginimas dar toli, bet pinigų trūksta, arba staiga prireikia naujo daikto, kuriam neturite pakankamai lėšų. Tuomet, žinoma, yra keli keliai, kaip galite išspręsti šią problemą. Vienas jų – vartojimo kreditas.

Daugeliui vis dar kyla įvairių klausimų apie šį finansavimo būdą, tačiau vartojimo kreditas jau seniai yra įprastas įrankis, norintiems pagerinti savo gyvenimą „čia ir dabar“, ar tiesiog neturintiems galimybės laukti.

Susipažinkime su vartojimo kreditu iš arčiau ir išsiaiškinkime, kada geriau jį rinktis.

Visų pirma, kas tai? Vartojimo kreditas – tai finansinės institucijos skolinami pinigai, už kuriuos galite įsigyti reikiamus pirkinius. Vartojimo kreditą teikiančios įmonės specialistas pasiteiraus, kam planuojate išleisti gautas lėšas.

Vienas iš svarbiausių dalykų imant vartojimo kreditą yra tai, jog juo naudojantis nereikia įkeisti turto. Be to, pasikeitus aplinkybėms, vartojimo kreditas gali būti grąžintas anksčiau nei numatyta sutartyje.

Pažvelkime į dar kelis jo pliusus:

Didesnė laisvė
Vartojimo kreditas suteikia didesnę laisvę leidžiant skolintus pinigus – jį galima gauti įvairiems tikslams ar pirkiniams. Tai nebūtinai turi būti didelė suma ar itin svarbus pirkinys.

Pinigų reikia dabar
Dar vienas privalumas – kad ir ką planuotumėte pirkti, nereikės turėti pradinės įmokos paslaugai ar prekei, kurią ketinate įsigyti. Pinigus galite gauti „čia ir dabar“ – vos per kelias minutes užpildę paraišką internetu.

Norite būti savininkais
Kartais galima rinktis – pirkti lizingu ar naudoti vartojimo kreditą. Vis dėlto ne visus džiugina jausmas, kai įsigytas daiktas dar nevisiškai jiems priklauso. Vartojimo kreditas leidžia iškart tapti visateisiais įsigytų daiktų savininkais.

Norite skolintis saugiai
Būtina neužmiršti, kad gyvenimas pilnas staigmenų ir kartais jos gali būti ne tokios malonios, kaip tikimasi. Tad svarbu žinoti, jog pablogėjus finansinei padėčiai, galėsite atidėti vartojimo kredito įmokos mokėjimą.

Nusprendus, jos Jums reikalingas vartojimo kreditas, svarbu išsirinkti patikimą jį teikiančią įmonę, kuri skolina atsakingai. O kokiais atvejais naudoti vartojimo kreditą – spręsti galite patys. Nesvarbu, ar planuojate didesnį pirkinį, ar tiesiog trūksta lėšų, vartojimo kreditas – įprastas šiuolaikinio pasaulio asmeninių finansų įrankis, kuriuo pasinaudoti dabar galima itin paprastai ir greitai.

Nuolat lankykitės mūsų tinklaraštyje, kad gautumėte daugiau patarimų finansų klausimais ir kassavaitinę konsultaciją, kuri padės Jums valdyti savo finansus.

Atgal >