Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

Namų atnaujinimas turint ribotą biudžetą - tai įmanoma.

Namų atnaujinimas turint ribotą biudžetą - tai įmanoma.

Pavasaris – atsinaujinimo metas. Šiltas oras pažadina ne tik gamtą, bet ir žmones, kurie, atsigavę po žiemos, skuba ne tik švarinti aplinką, bet ir pasirūpinti savo būstu – jį remontuoti ar tiesiog atnaujinti.

Tačiau, pripažinkime, toks buto ar namo atnaujinimas retai kada būna planuotas. Net ir tie, kurie dažnai pasvajoja apie jaukesnę, naujesnę ar tiesiog tobuliau sutvarkytą gyvenamąją aplinką, retai kada tam pradeda ruoštis iš anksto ir kaupti tam lėšas.

Juk dažnai būna taip, kad būsto remontas tiesiog „nutinka“, nesukaupus tam didelio biudžeto. Tačiau tai neturėtų atbaidyti nuo planų įgyvendinimo. Vienas iš variantų kibti į darbus – imti vartojimo kreditą.

Jei kalbame ne apie kapitalinį remontą, atnaujinimams ne visada reikia ypatingai daug lėšų. Be to, vadovaujantis tam tikromis gairėmis, galima sėkmingai įgyvendinti planus turint ganėtinai ribotą biudžetą.

Planuokite iš anksto
Skamba kiek paradoksaliai, bet, jei nekaupiate pinigų remontui, dar nereiškia, kad taip pat nekaupiate ir norų. Svarstyti, kaip pagerinti savo aplinką, ar bent jau pastebėti taisytinas vietas savo būste, visada galima. Pradėjus žymėtis tai, kas trukdo namuose, galima susidaryti jų sąrašą, o tuomet jau ir išsirinkti prioritetus, ko reiktų imtis pirmiausia.

Mažiau yra daugiau
Ne visada būtina ką nors pridėti. Geriau pradėkite nuo namų apžvalgos, apsispręsdami, ko iš senų baldų, daiktų ar aparatūros būtų galima atsisakyti. Tuomet bus aiškiau, kokie turėtų būti tolimesni Jūsų sprendimai atnaujinant būstą. Galbūt vietoj kelių daiktų užteks įsigyti vieną ar du naujus.

Išnaudokite erdvę
Kartais mes namuose neišnaudojame visos esančios erdvės. Dažniausiai daroma klaida, kai viską norime užstatyti tik horizontaliai. Kitaip tariant, užpildome erdvę taip, kad net praeiti sunku, o daug vietos ant sienų arba durų lieka neišnaudota.

Taigi, pavyzdžiui, kitą kartą svarstant, kur pastatyti lentyną vonioje, galbūt būtų galima atkreipti dėmesį į vonios kambario duris, o nenaudojamą nišą koridoriuje paversti erdve kompaktiškai lentynai. Taip pat reikėtų prisiminti ir apie kelias funkcijas turinčius daiktus.

Ieškokite alternatyvų
Kai jau nusprendėte, ką naujo norėtumėte įsigyti, vertėtų rasti geriausius tų daiktų variantus. Turime omenyje tikrai ne greitą paiešką internete.

Jeigu turite pakankamai laiko, pasidomėkite, galbūt talentingas baldžius gali pasiūlyti kūrybingesnį ir Jūsų namams labiau tinkantį sprendimą nei baldų parduotuvė. O taip pat galbūt įvairiose antikvariatuose ar skelbimuose galite rasti sendaikčių, kurie taps išskirtiniais Jūsų namų interjero elementais.

Darbuokitės patys
Remonto darbus reikėtų patikėti specialistams, tačiau kai ką juk galite atlikti ir patys. Šiek tiek paieškojus internete nesunkiai galima rasti įvairių patarimų, kaip už nedidelę sumą galima patiems patobulinti savo namus arba savo rankomis sukurti originalius daiktus, kurie juos papildytų.

Atminkite – kad ir kokie Jūsų namų atnaujinimo planai bebūtų – jie nebūtinai turi dramatiškai išpūsti sąskaitas. Tačiau net jei trūksta lėšų, visada galite biudžetą formuoti naudodamiesi tam skirtu finansiniu įrankių – imdami vartojimo kreditą.

Nuolat lankykitės mūsų tinklaraštyje, kad gautumėte daugiau patarimų finansų klausimais ir kassavaitinę konsultaciją, kuri padės Jums valdyti savo finansus.

Atgal >