Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

Knygos apie finansus, kurias privalu perskaityti, kad pakeistumėte savo gyvenimą

Knygos apie finansus, kurias privalu perskaityti, kad pakeistumėte savo gyvenimą

Kai kalbama apie investavimo pagrindus ar ieškant geriausio būdo tvarkyti asmeninius finansus, informacija gali būti perteklinė. Pabandykite pasivaikščioti bet kuriame knygyne ir surasite šimtus knygų, žadančių Jus išmokyti visko apie pinigus, tačiau kai kurios gali būti tik tuščias laiko švaistymas. Siekdami padėti Jums išmokti geriausių patirčių, mes sudarėme geriausių knygų, tapusių klasika, sąrašą, kurios moko skaitytojus, kaip tapti turtingais.

Turtingas tėtis, vargšas tėtis (Robert T. Kiyosaki): klasika tapusi knyga, kurioje mokoma asmeninių finansų valdymo pagrindų. Autorius Robert T. Kiyosaki atkreipia dėmesį, kad sunkus darbas ir didelis uždarbis ne visada garantuoja materialinę gerovę. Knyga keičia mąstyseną, mokoma išmintingai leisti pinigus. Robert T. Kiyosaki įtaigiai pasakoja apie tai, kokią naudą teikia proto treniruotės, kitoks suvokimas - pačiam žmogui bei asmeninei banko sąskaitai.

Turtingiausias Babilono žmogus (George S. Clason): dar viena knyga - finansų valdymo klasika, kurioje George S. Clason pasakoja istorijas apie finansų planavimą, taupumą, dalijasi naudingomis įžvalgomis. Ši knyga pakeis Jūsų požiūrį į finansinius sprendimus bei teigiamai paveiks finansinius įpročius.

Protingas investuotojas (Benjamin Graham): tai investuotojo pradžiamokslis. Jei norite sužinoti apie investicijų verslą, kaip investuojant nepasiduoti emocijomis, ugdyti kritišką požiūrį į bet kokį sujudimą biržoje, neabejotinai turite perskaityti šią knygą. Autorius tvirtina, kad turtingi žmonės investuodami laikosi didžiausios drausmės, nes investavimas nėra kitų nugalėjimas žaidime, tai yra savęs kontroliavimas savo paties žaidime.

Pradėkite jau dabar. Perskaitykite rekomenduojamas knygas ir pritaikykite žinias savo naudai. O kol mokotės valdyti savo asmeninius finansus, Creditstar gali padėti Jums - pateikdami paraišką dėl kredito, galite pasirinkti grąžinti jį lanksčiai, per ilgą laikotarpį.

Atgal >