Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

Kaip surengti vestuves ir išlaikyti sveiką biudžetą?

Kaip surengti vestuves ir išlaikyti sveiką biudžetą?

Meilė užklumpa netikėtai – tai turbūt patyrė ne vienas iš mūsų. Ir, jei įvykiai sėkmingai rutuliojasi, ji dažniausiai vainikuojama vestuvėmis. O joms, kaip ir viskam gyvenime, niekada nebūna tobulo laiko, juolab tobulų finansinių aplinkybių.

Vis dėlto viską apgalvojus iš anksto galima išvengti nemalonių netikėtumų. Subalansuoti savo vestuvių biudžetą pavyks lengviau, jei vadovausitės vos keliomis gairėmis.

Įsivardinkite lūkesčius

Kartu su savo išrinktuoju/-ąja paskirkite vieną vakarą tam, kad suderintumėte savo lūkesčius. Išsiaiškinkite, kokių vestuvių abu norite. Jei reikia, raskite kompromisą ir įvardinkite prioritetus.

Kai jau nutarsite, pradėkite planuoti iš anksto; pirmiausia, kad turėtumėte pakankamai laiko pasiruošimui ir, esant reikalui, galėtumėte atlikti reikalingus pakeitimus. Be to, kuo anksčiau rezervuosite vietą vestuvėms, restoraną ir kitas paslaugas, tuo pigiau jos Jums kainuos.

Apsibrėžkite biudžetą

Kai tik nuspręsite, kokias vestuves rengsite, apsibrėžkite joms biudžetą. Pasidomėkite maisto, vietų nuomos, vestuvinių drabužių, gėlių, dekoracijų kainomis. Dėl visa ko numatykite didesnę sumą, kad vėliau nebūtų nemalonių siurprizų.

Prisiminkite, vestuvės yra Jūsų, tad sprendimai taip pat. Taigi, nutarkite, kas jums svarbiau – ar prabangi vieta, ar sotesnė puota? Apibrėžkite svečių sąrašą ir nuspręskite, ar tikrai reikia ištaigingų kvietimų. Tiesiog nepamirškite, kad tai bus Jūsų ir Jūsų artimųjų šventė, tad svarbu atsirinkti, kas teikia džiaugsmą, o kas yra tik papildomos išlaidos.

Pasirinkite pramogas

Kalbant apie pramogas, kiekvienas gali rinktis, kiek nori ir kiek yra pasiryžęs išleisti. Gyva grupė ar Jūsų sudarytas mėgstamiausių dainų grojaraštis? Samdomas vestuvių vedėjas ar iškalbingas draugas? Šiose srityse išlaidų skirtumas gali būti milžiniškas.

Žinoma, didelę biudžeto dalį užims ir alkoholis. Nutarkite, ar jį pirksite vietoje, kur rengsite vestuves, ar pasirūpinsite juo patys ir taip sutaupysite šiek tiek pinigų. Pasidomėkite galimybėmis mokėti mažiau perkant didesniais kiekiais ar kaimyninėse šalyse.

Ieškokite pagalbos

Prisiminkite visus savo pažįstamus – galbūt kuris nors iš jų gali padėti vestuvių organizavimo klausimais? Pavyzdžiui, suknelės ar kostiumo siuvimu, vietos nuoma ar fotografavimu.

Taip pat peržvelkite maisto meniu. Galbūt kažkas iš Jūsų draugų užsiima maisto gamyba? Be to, turėkite omeny, kad visada užkandžiams galite rinktis vegetariškus patiekalus, kurių paruošimas kainuoja mažiau.

Nesvarbu, kokio prabangumo vestuves rengsite, jei joms trūks pinigų, galite pasinaudoti galimybe gauti vartojimo kreditą. Tokiu atveju Jums nebus būtina taupyti vestuvėms iki jų, o pradėti atsiskaityti galėsite po medaus mėnesio.

Nuolat lankykitės mūsų tinklaraštyje, kad gautumėte daugiau patarimų finansų klausimais ir konsultaciją, kuri padės Jums valdyti savo finansus.

Atgal >