Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

Kaip šeimai įsimintinai praleisti vasarą, kai biudžetas ribotas?

Kaip šeimai įsimintinai praleisti vasarą, kai biudžetas ribotas?

Vasara – pramogų metas. Šiltuoju sezonu norisi spėti daug visko nuveikti ir patirti. Tačiau pramogos dažniausiai nebūna nemokamos. O kur dar vasaros šventės – Joninės, įvairūs festivaliai ir išvykos į gamtą!.. Išnaudoti ir turiningai praleisti norisi visas saulėtas dienas. Tad šįkart aptarsime, ką daryti, kad vasaros savaitgalių pramogos nesukeltų papildomų galvosūkių.

Leidžiant laisvalaikį kartu su šeima, pramogos kainuoja daugiau nei individualios. Dažnai jos turi reikšmingos įtakos šeimos mėnesiniam biudžetui. Taigi, ką daryti, kad vasaros pramogos nesugriautų kitų planų?

Savaime suprantama, kad nevaržomai išlaidauti gali toli gražu ne visi. Skaičiuoti savo šeimos laisvalaikio biudžetą ir jį planuoti yra visiškai normalu. Nereiškia, kad privalote pramogauti mažiau nei kiti, jei ieškote, ką veikti – kokius mažiau kainuojančius užsiėmimus pasirinkti.

Pateikiame kelis pasiūlymus, kur ieškoti pigesnių arba visai nemokamų pramogų. Apsvarstydami viską iš anksto ir būdami išradingi tikrai apsaugosite savo biudžetą nuo galimų duobių.

Išeikite į lauką.Už durų jau nebe žiema, tad neapsiribokite savo būsto sienomis. Kai už lango šviečia saulė ir lepina šiluma, ko gero, mažiausiai norisi sėdėti namie. Ir atsiminkite, išėjimas pramogauti nelygu minų ruožui, kuriame kiekvienas krustelėjimas grasina jūsų piniginei.

Gamtoje gausu pramogų, kurios nieko nekainuoja. Negana to, jos dar ir naudingos jūsų sveikatai. Pavyzdžiui, pasivažinėjimas dviračiu gerai pažįstamais miško takais arba kaip tik nepažintomis apylinkėmis. Tai suteiks ne tik gerų įspūdžių, bet ir pakels nuotaiką bei kūno tonusą.

Jei neturite dviračių, visada galite rinktis alternatyvą – pasivaikščiojimą. Be to, net ir pietus ar vakarienę vasarą galite paversti lauko pramoga. Taip įprastas užsiėmimas virs smagia veikla visai šeimai. Juk grynas oras pats tarsi kviečia judėti ir žaisti.

Raskite alternatyvas.Žinoma, niekas nėra garantuotas, kad lauke visada bus geras oras. Taigi, ką daryti tokiu atveju, jei oro sąlygos jus atbaido nuo minties kišti nosį iš namų?

Viena iš namų pramogų yra filmai. Jei lauke pliaupia lietus ar pučia šaltas vėjas, smagu susisukti lizdelį namie ir pasinerti į filmų pasaulį. Be to, pažiūrėti filmą internetinėje videonuomoje kainuos gerokai pigiau nei visai šeimai lankantis kino teatre. Pasiruošimas vakarui irgi gali tapti pramoga – internete apstu įdomių užkandžių receptų, kuriuos galite išbandyti gamindami visi kartu.

Jei vaikai jau paaugę, ir norisi pailsėti nuo vaizdų ir technologijų, visada galite prisiminti stalo žaidimus. Jų dabar galima rasti labai įvairių. Kiekviena šeima tikrai atsirinks savo mėgstamo stiliaus žaidimą ir galės sukurti naują savaitgalio tradiciją.

Galvokite globaliai, veikite lokaliai.Vasara – tas metas, kai norisi keliauti. Ir, aišku, kalbant apie keliones, pirmiausia į galvą ateina kvapą gniaužiančiais vaizdais, saule ir jūra viliojantys egzotiški kraštai. Vis dėlto pagalvojus apie kelionės išlaidas keliems žmonėms, mintis nebeatrodo tokia patraukli.

Bet ar dėl to verta atsisakyti idėjos keliauti? Žinoma, kad ne! Verta apsižvalgyti aplink. Juk Lietuvoje pilna įspūdingų vietų, dar neištyrinėtų apylinkių ir nepažintų kraštų. Pastaruoju metu vidinis turizmas išgyvena pakilimą, ir ne veltui – vis daugiau Lietuvos gyventojų supranta, kad dar ne viską matė savo šalyje.

Turint automobilį susiplanuoti tokią savaitgalio ar net savaitės kelionę yra žymiai paprasčiau. Prireiks tik pasirūpinti maršrutu, nakvyne ir maistu. Juk daugumos gamtos objektų lankymas yra visiškai nemokamas. O jei dar su savimi pasiimsite palapinę! Stovyklavimas – tai dar vienas neužmirštamų įspūdžių šaltinis.

Jei trūksta idėjų, štai kelios vietos, kurias galima aplankyti vasarą:
Molėtų astronomijos observatorija – užsiregistuokite iš anksto ir pasiruoškite nepamirštamiems įspūdžiams, nes čia žvaigždes pamatysite iš arčiau nei bet kada.
Kadagių slėnio pažintinis takas – gražiausias Lietuvos pažintinis takas lengvai pasiekiamas iš bet kurio šalies krašto.

Aukštaitijos nacionalinis parkas – ne visi gali sau leisti atostogas prie jūros, tačiau susiorganizuoti savaitę kempinge yra tikrai lengviau. Ir geriausia ją praleisti tikrame ežerų krašte. Tačiau norint galima išbandyti ir kitus, arčiau esančius šalies nacionalinius parkus.

Bet kokiu atveju, kad ir ką nuspręstumėte veikti, jei tuo metu norimai pramogai trūksta pinigų jūsų planams įgyvendinti, visada gali padėti vartojimo kreditas. Jį galite gauti tą pačią dieną, pasirinkdami jums patogų atsiskaitymų grafiką, o esant reikalui net ir atidėdami mokėjimus.

Nuolat lankykitės mūsų tinklaraštyje, kad gautumėte daugiau patarimų finansų klausimais ir konsultaciją, kuri padės Jums valdyti savo finansus.

Atgal >