Kreditai iki 3000 €

iki 48 mėn. terminui

3 patarimai besiruošiantiems keliauti turint ribotą biudžetą

3 patarimai besiruošiantiems keliauti turint ribotą biudžetą

Vasara - atostogų ir kelionių metas. Šiltuoju sezonu norisi iš gyvenimo pasiimti viską, kas geriausia, o tai daryti daug maloniau lankantis naujose šalyse ar nematytuose kraštuose. Bet, kaip ir kiekvienai pramogai, kelionėms reikia atitinkamų išlaidų, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti „ne pagal kišenę“.

Ką daryti, jei jūsų biudžetas nėra didelis, o keliauti vis tiek norisi? Suprantama, galimybės nėra „guminės“, bet yra būdų, kurie kiekvienam keliautojui padeda neišleisti daugiau nei jis gali neprarandant įspūdžių. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės ruošiantis keliauti į kitus kraštus.

Susiplanuokite maršrutą.Išsirinkote kelionės tikslą? Puiku, vadinasi žinote, kur važiuojate. Vis dėlto visada geriau maršrutą žinoti kuo tiksliau ir susiplanuoti visą kelionę iš anksto. Tikrai nebūtina susidėlioti tvarkaraščio minučių ar valandų tikslumų, tačiau tikrai pravers, jei žinosite, kur kurią dieną būsite. Taip galėsite tiksliau planuoti savo išlaidas transportui ir nakvynei.

Nuspręskite, kaip keliausite – ar vyksite savo transportu, ar nuomositės automobilį, ar kliausitės vietiniu transportu. Itin svarbu pasidomėti įvairiomis galimybės iš anksto ir apsvarstyti visus įmanomus variantus. Kai kuriose šalyse puikiai išvystyta viešojo transporto sistema ir kelionė juo kainuoja santykinai pigiai. Kitu atveju galbūt labiau apsimoka vairuoti automobilį patiems.

Atlikite namų darbus.Jūsų pasiruošimas neturėtų apsiriboti tik transporto paieška. Jei vykstate į dar nepažįstamą šalį – tiesiog privalote žinoti kuo daugiau apie ją. Pasidomėkite kainomis, sužinokite, kiek jums kainuos pragyvenimas tuo metu, kai ten būsite.

Taip pat pasidomėkite vietiniais ypatumais. Tam labai praverčia turistų bendruomenių tinklalapiai, kuriuose tose šalyse buvę keliautojai mielai dalinasi patarimais, ką reikėtų pamatyti, kaip elgtis renkantis pramogas ir ieškant geriausių kainų. Pasiruošimas iš anksto apsaugos jus nuo streso ir būtinybės staigiai ieškoti sprendimų kelionės metu.

Normuokite išlaidas.Kai jau žinosite, kiek pinigų jums reikės pragyvenimui, keliavimui ir pasidomėsite vietinėmis kainomis, galėsite pradėti vertinti savo biudžetą. Dar viena jo dedamoji – išlaidos pramogoms, maistui ir suvenyrams.

Būtų protinga šias išlaidas taip pat suplanuoti ir įvertinti, nusimatant vidutinę sumą vienai dienai. Tiesiog įvertinkite, kiek maždaug per dieną norėtųsi išleisti minėtoms reikmėms. Sekdami savo dienos išlaidas kelionės metu geriau jausite biudžeto „pulsą“ ir grįžus namo neteks graužtis dėl neapgalvotų pasirinkimų.

Kad ir kur vyktumėte ir kad ir kokį biudžetą savo kelionei planuotumėte – jei jūsų planams trūks lėšų, visada galite gauti vartojimo kreditą. Naudodamiesi šiuo finansiniu įrankiu kelionės išlaidas galėsite padengti per kelis mėnesius, jau grįžę iš jos.

Nuolat lankykitės mūsų tinklaraštyje, kad gautumėte daugiau patarimų finansų klausimais ir konsultaciją, kuri padės Jums valdyti savo finansus.

Atgal >